X

اخبار

سخنرانی فرماندار ایجرود در پیش از خطبه های نماز جمعه زرین آباد

فرماندار ایجرود : نقش مردم در جلوگیری از قاچاق کالا و ارز بسیار مهم و حیاتی است.

جمعه, 14 تیر,1398
نسخه چاپی
کلمات کلیدی:
سخنرانی فرماندار ایجرود در پیش از خطبه های نماز جمعه زرین آباد

فرماندار ایجرود در پیش از خطبه های نماز جمعه زرین آباد گفت : قاچاق کالا و ارز به اقتصاد کشور آسیب جدی وارد می‌کند و سبب بیکاری در جامعه می‌شود

دکتر فتحی که به مناسبت سالروز فرمان رهبر معظم انقلاب در مورد مبارزه با قاچاق کالا و ارز  سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه زرین آباد بود ؛ افزود: هزینه های بسیاری در امر قاچاق کالا شده و شهدای بسیاری در این راه  تقدیم به انقلاب شده است.

وی با اشاره به اینکه ۲۶ دستگاه مستقیما در امر قاچاق کالا و ارز دخیل هستند افزود: این دستگاهها به تنهایی نمیتوانند در مقابل این پدیده شوم ایستادگی کنند و در این بین نقش مردم در جلوگیری از قاچاق کالا و ارز بسیار مهم و حیاتی است.

فرماندار ایجرود با تبیین محورهای پیام مقام معظم رهبری در۱۲ تیر ماه سال ۱3۸۱ پیرامون مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت : مبارزه جدی با پدیده قاچاق،برخورد قضایی و انتظامی و تبلیغات متناسب و هوشمندانه و همه جانبه از جمله مهمترین محورهای پیام مقام معظم رهبری است.

فتحی همچنین با اشاره به بیانات ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران در خصوص قاچاق کالا و ارز افزود : پدیده قاچاق و قاچاق فروشی به اقتصاد و هویت ملی کشور ضربه می زند.

 

تعداد نمایش ها (8)/نظرات (0)

دی ان ان